Menu

O Decade

Decade to klub muzyczny stanowiący obowiązkowy punkt na rozrywkowej mapie Bielsku-Białej. To miejsce o wyjątkowym klimacie, przyciągające wytrawnych poszukiwaczy dobrej rozrywki. Nieszablonowe i nowoczesne wnętrza klubu oraz doskonała atmosfera towarzysząca każdej organizowanej w nim imprezie, sprawia, że wykracza daleko poza szarą, codzienną rzeczywistość. Pozwala odprężyć się w doborowym towarzystwie, przy dostojnie i obficie zaopatrzonym barze. Bogaty wybór koktajli i szotów gwarantuje, że każdy tutaj będzie mógł wybrać, coś, co lubi najbardziej. To miejsce, które kusi różnorodnością rytmów od klubowych brzmień, po kultowe hity z przeszłości w nowych aranżacjach. Przede wszystkim usłyszycie tu takie kawałki muzyczne, które podrywają do tańca i sprzyjają dobrej zabawie. Rozrywkowego tchnienia temu miejscu dodaje również charyzmatyczny i przyjazny personel. Lokal ma zapewnioną profesjonalną ochronę, dbającą o porządek i wzajemne poszanowanie, by każdy mógł się tu czuć naprawdę dobrze. Dodatkowo kreatywne konkursy i atrakcyjne promocje sprawiają, że każdy chętnie wraca.

Decade to jedyny w swoim rodzaju klub muzyczny w Bielsku-Białej, w którym możesz poczuć się beztrosko i swobodnie poddać się dobrej zabawie oraz integracji z przyjaciółmi, jak i wszystkimi gośćmi klubu. Perfekcyjna organizacja każdej imprezy, czyli staranny wybór artystów, dbałość o dekoracje i wszelkie szczegóły oraz doskonała jakość nagłośnienia i nowoczesne oświetlenie są barwnym tłem dla nocnych imprezowych doznań. Ten klub spełnia potrzebę oderwania się od monotonnych obowiązków i stresów towarzyszącym naszej codzienności, czyli wyzwolenia endorfin i odprężenia się, a przecież każdy pragnie kolekcjonować wyjątkowe wspomnienia!

Lokal jest dostępny dla osób prywatnych, ale także wieloosobowych grup. Dzięki możliwościom adaptacyjnym wnętrza klubu muzycznego Decade, organizowane mogą tu być różnego rodzaju imprezy tematyczne, jubileuszowe, a także wieczory kawalerskie i panieńskie, spotkania firmowe i eventy specjalne. Należy podkreślić, że jest to lokal otwarty na potrzeby swoich gości. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta z możliwością dostosowania oferty dokładnie do jego preferencji.